Новини

Відкритий кубок м. Києва з ката

24 жовтня 2021 року відбувся традиційний турнір — 4-й Кубок Києва з кіокушинкай карате у розділі «КАТА».

В турнірі взяли участь 164 спортсмени м.Києва та Київської області.

Наші здобуті нагороди:
🥇Байкалов Руслан
🥇Кримський Іван
🥇Камінська Анна
🥇Бурак Єванфія

🥈Лисенко Артем
🥈Правда Тимур
🥉Виленська Владислава
🥉Купріянов Даниїл
🥉Колосов Богдан
🏅Титорчук Александр
🏅Валявський Максим
🏅Бутенко Діма

Всі молодці! Ката — це частина тренування бійця. Вчимо ката та робимо ката на змаганнях, щоб бути сильнішими👌🥋

Осу!

Куміте марафон

17 жовтня пройшов Куміте марафон, який відвідали найсильніші бійці Національної федерації Кіокушинкай України й учасники клубів з багатьох куточків країни.

Було проведено 20 поєдинків по 20 хв. Всі учасники марафону показали себе достойно!

Всі отримали багато вражень, нових знайомств та енергії на наступні перемоги!
🥋👊🥋👊🥋👊🥋👊🥋👊

Осу!

31-ша Літня школа Кіокушинкай карате «Вінниця-2021»

22.07.21-25.07.21 12 людей команди @misakdojo відвідали щорічні збори під керівництвом шихана Гончаренко Олександра Валерійовича — 31-у річну Школу «Вінниця-2021».

В екзаменаційних тестах взяли участь і успішно склали іспити на дан і кю ступені 7 осіб:

1. Місак Арзуманян - 2 дан 2. Фелікс Зінченко - 2 кю 3. Костянтин Костюк - 2 кю 4. Максим Шуляк - 2 кю 5. Микола Івашковец - 3 кю 6. Микола Скрипник - 8 кю 7. Ростислав Кушніренко - 9 кю

Цілі досягаються. Ми йдемо вперед. Долаємо труднощі на шляху Кіокушинкай карате і стаємо сильнішими завдяки нашим сенсеям, наставникам, однодумцям і підтримки близьких людей!

Усім ос! Усім Кіокушинкай 🥋✌️

19 липня в Україні відзначають День тренера

19 липня в Україні офіційно відзначають професійне свято — День тренера.🥋
Команда MISAKDOJO вітає всіх сенсеїв — наставників Кіокушинкай Карате.🥋
Творчого натхнення, ентузіазму, енергії та впевненості у завтрашньому дні.💫

Осу!

Куди віддати дитину на тренування? Кіокушинкай карате!

Куди віддати дитину на тренування?💭
Кіокушинкай карате! 💡

💪Тому що КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ — це шлях сили духу!
💪 На першому місці — ХАРАКТЕР!
💪 Реальний контакт в поєдинку — СМІЛИВІСТЬ ТА СТІЙКІСТЬ!
💪 Кодекс поведінки — ДИСЦИПЛІНА ТА СКРОМНІСТЬ!
💪 Ефективний самозахист — ВПЕВНЕНІСТЬ ТА ГОТОВНІСТЬ!
💪Турбота про здоров'я дітей!

Школа кіокушинкай карате «Місак доджо» запрошує на заняття дітей від 4-х років!

Приєднуйся до нас та ставай частиною дружної команди каратистів «Місак дожо»! Займайся в сучасному доджо, розвивай силу та дух справжнього воїна!

Осу!

7 жовтня — Всесвітній день карате

Сьогодні, 7 жовтня, Всесвітній день карате, також відомий як "День К" (К-day).

Ми віримо, що Дух карате об'єднує всіх, хто одягається в каратегі! Спортивний клуб Кіокушинкай карате «Місак доджо» вітає всіх, хто на шляху Карате!

Нехай сьогоднішній день надає нам ще більше сил і впевненості!

Будьте вірні обраному Шляху! Осу!

Значення терміну «Осу»

У Кіокушинкай карате на кожне питання відповідають «Осу». Кожне вітання — це «Осу». На кожну інструкцію або питання в класі відповідають «Осу» замість «так» або «я розумію». При виконанні кіхон ваза (базових технік) в класі, кожна техніка часто супроводжується гучним «Осу». Коли ви практикуєте джиу куміте (повністю вільний бій) в класі, і ваш опонент використовує хорошу, складну техніку, ви говорите «Осу», щоб визнати майстерність опонента. В якості прояву поваги бійці на турнірі кланяються і говорять «Осу» фронту, рефері та один одному, до і після бою.

Osu — це поєднання слів Oshi, що означає «поштовх», і Shinobu, яке означає «терпіти». Osu означає терпіння, рішучість, вдячність, повагу і наполегливість.

Щоб розвити сильне тіло і сильний дух, необхідно пройти складні тренування. Тренування кіокушин дуже вимогливі. Ви стаєте вимогливими до себе, поки не вирішите, що досягли своєї межі. Спочатку ваше тіло хоче зупинитися, здатися, але ваш розум продовжує підштовхувати вас. Тоді ваш розум хоче зупинитися, але ваш дух підтримує вас. Коли ви досягнете цієї точки, ви повинні боротися з собою і своєю слабкістю, і ви повинні перемогти. Щоб зробити це, ви повинні терпіти біль, ви повинні навчитися стояти на своєму, але, перш за все, ви повинні навчитися бути терплячим. Це Осу!

Кіокушин карате не вивчається відразу. Потрібні роки, щоб правильно вивчити основи. Основні техніки виконуються тисячі разів (рен ма — «завжди полірування»), поки вони не будуть виконані рефлексом або інстинктом, без усвідомленого мислення (мушіно — «розум без розуму»). Не потрібно засмучуватися, роблячи одне і те ж знову і знову, особливо коли прогрес здається повільним. Щоб подолати це розчарування і продовжити навчання, потрібно терпіння і рішучість. Це Осу.

Причина, за якою ви піддаєте себе важким тренуванням, полягає в тому, що ви дбаєте про себе, а піклуватися про себе — значить поважати себе. Самоповагу потрібно розвивати, щоб вона поширювалася як повага до викладача й однокурсників. Коли ви входите в доджо, ви кланяєтеся і говорите «Осу». Це означає, що ви поважаєте своє доджо і час, який ви проводите там. Це почуття поваги є Осу!

Під час тренувань ви щосили стараєтеся, тому що поважаєте себе. Коли ви закінчуєте, ви кланяєтеся своєму інструкторові й однокурсникам, і знову говорите «Осу». Ви робите це з подяки. Це почуття вдячності є Осу.

Таким чином, Осу є дуже важливим словом в Кіокушин карате, тому що означає терпіння, повагу і цінність. Ось чому ми завжди використовуємо слово «Осу», щоб нагадати собі про ці незамінні якості. Справжня відданість, необхідна для того, щоб йти шляхом Кіокушинкай — це Осу!

32-га Літня школа Кіокушинкай карате «Вінниця 2019»

Відвідали 32-гу Літню школу Кіокушинкай карате під керівництвом шихана Гончаренко Олександра Валерійовича.

Наші учні здали екзамени і перейшли на наступні учнівські ступені: Фелікс Зінченко — 4 кю, Оля Тимофеєва — 8 кю, Олена Коваль — 8 кю, Діма Кравченко — 9 кю

Дякуємо шихану, всім сенсеям та семпаям! До зустрічі на наступних школах!

Осу!

Чемпіонат Житомирської області із Кіокушинкай карате

Результати учнів Спортивного клубу «Місак Доджо» на Відкритому чемпіонаті Житомирської області з Кіокушинкай карате, який пройшов 6 квітня в м. Новоград-Волинський.

Вітаємо наших каратистів з перемогами: Лера Сліпець — 1 місце, Діма Бойко — 2 місце

У змаганнях взяли участь 500 каратистів 14 клубів з 6 областей України. Чудова можливість перевірити свою техніку і отримати колосальний досвід!

Осу!

Кубок Черкаської області

На цих вихідних Спортивний клуб «Місак Доджо» взяв участь у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з Кіокушинкай карате.

Маємо такі результати: Ярослав Грінченко — золото, Микита Кампов — срібло, Артем Тимофеєв — бронза

Хлопці боролися з каратистами 16 команд з 6 областей України. Ми пишаємося їх досягненнями, які були б неможливими без підтримки та зусиль батьків. Дякуємо вам за допомогу та довіру!

Осу!