Змагання

Відкрита першість СК «Файтер» 2018

20 травня пройшли змагання СК Файтер серед дітей віком 6−12 років. Учасниками також стали 8 спортсменів Спортивного клубу «Місак Доджо».

Перемоги, які здобула наша команда:

1 місце — Данило Кейбал. Чудовий дебют!
1 місце — Артем Тимофеєв. Друге змагання, на якому підтвердилося чемпіонство у категорії 6 років до 30 кг!
2 місце — Олег Світличний. Хороший дебют, розділили з Артемом призові місця в категорії 6 років до 30 кг!
3 місце — Іван Вітчинов. Перше змагання, завоював призове місце після першого програшного бою. Хороший результат!
4 місце — Максим Логінов. За рахунком вже друге змагання, бився чудово, з жорсткими та чіткими ударами, використовуючи різноманітну техніку. Наступного разу обов’язково привеземо перемогу!
4 місце — Ярослав Грінченко. Перше змагання, перший досвід: проґавили маваші, поправляючи шолом під час поєдинку. Висновки зробили, наступного разу на татамі такого не повториться. Йдемо до перемоги!
4 місце — Богдан Лукащук. Перше змагання, на яких чудово себе проявив. Круто вдарив має гері у кінці поєдинку, але не зарахували. Тому тренуємося більше, щоб перемагати чисто!
4 місце — Євгеній Василевський. Друге змагання, на якому трохи не вистачило натиску. Працюватимемо над гарматними ударами, щоб у суддів не виникало питань в оцінці чистих і чітких ударів!

Усі діти молодці, чудово проявили себе на татамі. Окрема подяка тим, хто прийшов повболівати за нашу команду!

Зі змагань ми привезли 2 перших місця, 1 друге місце, 1 3 місце і 4 четвертих місця. Всі учні клубу проявили себе дуже гідно. У когось суперники були сильніші, у когось — слабші, проте всі молодці! Ми отримали величезний досвід і зрозуміли над чим нам працювати та чого прагнути далі.

Продовжуємо працювати у такому ж дусі! Знаходимо можливість відвідувати не тільки тренування, але і зібрання, змагання та інші спортивні події.Кожна година витраченого часу, наближує нас до перемоги над собою, над суперником, над лінню, над планшетом та іншими не дуже корисними речами:) Медалі — це нагорода за ваші зусилля!

Тренуємося далі і йдемо до перемог! Осу!

Автор публікації:

Місак Арзуманян

Дата публікації:

22.05.2018
Повернутись на головну сторінку

Ще почитати

Змагання

Відкритий кубок м. Києва з ката

24 жовтня 2021 року відбувся традиційний турнір — 4-й Кубок Києва з кіокушинкай карате у розділі «КАТА». В турнірі взяли […]

29 Жовтня, 2021
Змагання

Куміте марафон

17 жовтня пройшов Куміте марафон, який відвідали найсильніші бійці Національної федерації Кіокушинкай України й учасники клубів з багатьох куточків країни. […]

22 Жовтня, 2021